Офіційний сайт благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» займатиметься соціальним супроводом пацієнтів за бюджетні кошти

БО «100 відсотків життя Рівне» уклала договір з КЗ «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» про залучення бюджетних коштів для надання соціального супроводу та зменшення шкоди пацієнтам, які отримують замісну підтримувальну терапію. Така практика дозволить забезпечити сталість надання соціальних послуг пацієнтам які цього потрибують.

IMG-d0be2dca6788d9d4e7162f4c2865ff5b-V

До сьогодні послуги зменшення шкоди та соціального супроводу пацієнтів ЗПТ, надавалися за грантові кошти. Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення купуючи послуги в Благодійної організації, дає зрозуміти що ці послуги необхідні в умовах закінчення грантового фінансування. Це відбувається за рахунок коштів обласного бюджету, що дає можливість сталості послуг соціального супроводу для пацієнтів замісної терапії.

Така практика є надзвичайно потрібною, бо рано чи пізно донорське фінансування закінчиться, а пацієнти мають і надалі отримувати допомогу. Тому держава бере на себе фінансове зобов’язання забезпечити соціальним супроводом тих осіб, які цього потребують.