Офіційний сайт благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

Наглядова рада при обласній лікарні затвердила положення про власну діяльність

Відбулося чергове засідання Наглядової ради комунального закладу «Рівненська обласна клінічна лікарня». Серед іншого, члени наглядової ради затвердили положення, яким у своїй діяльності керуватиметься  цей орган.

P71120-134211

Згідно з положенням, строк повноважень наглядової ради три роки. Основними завданнями є здійснення громадського нагляду за використанням коштів, практична та методична допомога у здійсненні ефективних закупівель медичного обладнання, медикаментів та інших матеріальних цінностей необхідних для установи через систему електронних торгів ProZorro, громадський контроль за дотриманням принципів законності, прав пацієнтів і медичних працівників, етичних норм у діяльності установи.

«БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» реалізовує проект «Залучення громади Рівненської області до усіх етапів бюджетування» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.