Медична комісія облради «ЗА» створення дитячого хоспісу на Рівненщині

Депутати-члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства  Рівненської обласної ради прийняли рішення про створення дитячого хоспісу (паліативного відділення) на базі комунального закладу «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради.

DSC_0422.JPG.pagespeed.ce.voVcMhdESq

Проект рішення, який підтримали члени медичної комісії, є результатом багатомісячної роботи Благодійного фонду “Скарбниця Надії” та громадської організації «Кримська діаспора Рівненщини” за підтримки ЄС та БО «Мережа 100 % життя Рівне».

Як інформують в обласній раді, оптимальним варіантом є створення дитячого паліативного відділення з можливістю перебування в ньому 10 дітей разом з членами їх родин. Крім того буде створена виїзна консультаційна мультидисциплінарна бригада як обов’язкова структурна складова дитячого хоспісу.

Відповідно до даних Обласного інформаційного центру медичної статистики щороку паліативної допомоги потребують в середньому 150 дітей Рівненської області, тому обласний дитячий хосіп є необхідним.

Остаточне рішення депутати прийматимуть на сесії обласної ради шостого вересня!