В голови Рівненської ОДА просять видати розпорядження про створення наглядових рад

21850324_1682755621743384_1415512272_n

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» звернулася з офіційним листом до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка   з проханням підтримати громадську ініціативу та розпочати процес створення наглядових рад при управлінні охорони здоров’я та департаменті соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації.

На переконання представників громадськості нині існує потреба у залученні громадськості до бюджетного процесу та озброєння представників громади інструментами контролю за використанням бюджетних коштів.

-          Ми домагаємося широкого та активного  залучення громадськості до контролю за діяльністю галузей охорони здоров’я та соціального захисту населення. Для цього обрали інструмент наглядових рад. Ми не просто просимо, ми готові працювати. Розробляти положення про діяльність, надавати методичну та практичну допомогу у їх створенні. Головне, що діяльність наглядових рад позитивно вплине на ефективність та якість роботи зазначених структурних підрозділів адміністрації та покращить імідж Рівненської області, - коментує звернення голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич.

«БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» реалізовує  проект «Залучення громади Рівненської області до усіх етапів бюджетування» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.