В обласній лікарні має запрацювати наглядова рада

В комунальному закладі «Рівненська обласна клінічна лікарня» відбулася зустріч головного лікаря закладу Івана Зими та голови БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрія Лазаревича на якій  обговорили питання створення наглядової ради в комунальному закладі. 

21942386_1685459688139644_1909079297_n

- Ми наразі ініціюємо створення наглядової ради не лише в обласній лікарні,  а й у комунальному закладі «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука». Також звернулися до голови ОДА щодо необхідності створення наглядових рад при обласному управлінні здоров’я та департаменті соцзахисту. Переконаний, що збільшення ролі громадськості в процесі поліпшення якості надання послуг закладами та структурними підрозділами ОДА піде лише на користь. Щодо обласної лікарні, то з паном Зимою ми знайшли спільну мову, він йде нам на зустріч й незабаром питання наглядової ради має бути вирішене,  – зауважує Юрій Лазаревич.

«БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» реалізовує  проект «Залучення громади Рівненської області до усіх етапів бюджетування» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.