Медпрацівників Рівненщини навчали економити з ProZorro

Відбувся одноденний тренінг-навчання для фахівців закладів охорони здоров’я, що проводять закупівлі.  Новий досвід та знання здобували бухгалтери, юристи, голови тендерних комітетів медичних закладів Рівненщини.

1

-         Під час проведення тендеру, якщо все правильно й добре зробити, можна зекономити кошти і їх використати на додаткову закупівлю ліків, а можливо й обладнання, це в свою чергу - збереженні людські життя.   Ми тривалий час працюємо з ProZorro, займаємося моніторингом, тому можемо себе вважати фахівцями і нам є про що розповісти і чого навчити, - звернувся до учасників тренінгу голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич.

На тренінгу навчали розкривати питання складання планів закупівель, специфікації, залучення більшої кількості учасників торгів, забезпечення висвітлення допорогових закупівель.

Тренінг «Використання системи ПроЗорро – від оформлення специфікації до завершення торгів» організовано БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за підтримки  фонду «Східна Європа».

2