У Рівненській ТМО «Фтизіатрії» працюватимуть соціальні працівники

Для покращення надання послуг клієнту в територіальному медичному об’єднанні протитуберкульозному диспансері «Фтизіатрія» буде працювати два соціальних працівника благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
         Інтеграція соціальних працівників неурядової організації до роботи державних установ реалізується у рамках роботи програмного компонента 21М «Підтримка сталої відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні шляхом адвокатування переходу на державне фінансування послуг з догляду і підтримки для ВІЛ-інфікованих, профілактики інфікування ВІЛ» проекту «Комплексний підхід до подолання епідемії ВІЛ/СНІД», що реалізується БО «Світло надії» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
«Наші соціальні працівники забезпечать якість наданих послуг: вони зможуть «розкрити» пацієнта для подальшої співпраці у лікуванні. Також надаватимуть необхідні соціальні послуги, такі як: прихильність до лікування антиретровірусної терапії, психологічну, духовну підтримку, сприятимуть вирішенню нагальних питань тощо», – стверджує Юрій Лазаревич, голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Саме завдяки тісній співпраці між соціальним працівником та лікарем і медичною сестрою значним чином підвищується рівень якості наданої медичної допомоги та покращується результат її надання. Соціальний працівник, працюючи в тандемі з лікарем, значно підвищує прихильність пацієнтів до лікування, що є ефективним компонентом  протидії  епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу.