Рівненщина тримає лідерство. Стоп-Туберкульоз!

Стратегія забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу буде нарешті виконана. Хворим на туберкульоз на Рівненщині допомагатимуть соціальні працівники. Вони почнуть працювати уже наступного місяця, - пише Радіо Трек.

Громадська організація «Мережа 100 відсотків життя-Рівне» та протитуберкульозний диспансер дійшли згоди у надані соціального супроводу хворим, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Ось що зокрема розповів заступник очільника БО «Мережа 100% життя Рівне» Євген Бобрикін:

 Ми домовилися про те, що 1 грудня, приблизно через півтора тижні і питання з соціальними працівниками буде закрита, тобто вони будуть введені в штат. Іншими словами, стратегія по боротьбі з епідемією туберкульозу, національна і обласна буде виконана.

Саме завдяки тісній співпраці між соціальним працівником та лікарем і медичною сестрою значним чином підвищується рівень якості наданої медичної допомоги та покращується результат її надання. Соціальний працівник, працюючи в тандемі з лікарем, значно підвищує прихильність пацієнтів до лікування, що є ефективним компонентом протидії епідемії.

Те що соціальні працівники уже в грудні почнуть відвідувати хворих підтвердив і начмед тубдиспансера Микола Ординський. Він зауважив, що Рівненщина має одні з найкращих показників по лікуванню хворих на туберкульоз.