11 представників громадськості контролюватимуть діяльність діагностичного центру

15грудня, відбулись установчі збори Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В.  Поліщука. Участь у засіданні взяли 32 учасника від громадськості з числа 43 зареєстрованих. Завданням зборів було обрання представників громадськості, які будуть делеговані до участі в Наглядовій раді.наглядова

Обирали представників громадськості шляхом таємного рейтингового голосування.

- Оскільки одразу чотири учасника набрали однакову кількість голосів – 10, то на першому засіданні Наглядової ради під час затвердження положення про її роботу буде запропоновано піти на зустріч громадськості, збільшити кількість членів ради та кількість представників від громадськості з 9 до 11, - повідомив головуючий на засіданні Юрій Дюг.

2

Ще 3 представників обере трудовий колектив та профспілкові організації закладу, 3 – представлятимуть адміністрацію закладу таким чином чисельність ради має сягнути 15 учасників. Термін повноважень цього складу ради – 1 рік.

Про час і дату проведення першого засідання наглядової ради буде повідомлено пізніше.

Створення наглядових рад при комунальних закладах обласної ради ініціює БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Крім того, організація кілька місяців назад зверталася з офіційним листом до голови Рівненської ОДА щодо необхідності створення наглядових рад при обласному управлінні здоров’я та департаменті соцзахисту, однак чиновники не поспішають.

3

- Наша мета збільшення ролі громадськості в процесі  поліпшення якості надання послуг закладом та контролю за витрачанням бюджетних коштів, – розповідає голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич

«БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» реалізовує проект «Залучення громади Рівненської області до усіх етапів бюджетування» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.