У Рівному можна отримати підтримку та міні-грант для реалізації ідеї

Стартував проект «Розбудова коаліції громадських організацій Рівненщини». Розпочалася діяльність із створення ресурсного центру та  тренінгу з розвитку адвокаційної спроможності «Дій та змінюй», участь у якому взяло три десятка учасників.

-          Є багато ініціатив, багато звернень, люди об’єднуються, мають ідеї, бажають їх втілити в життя. Але інформації як об’єднатися, як написати проект, як зареєструвати організацію, як структурувати свою роботу - ці речі для багатьох невідомі. Тому в роботі, яка має на меті досягнення позитивних змін, розпочинається хаос. Ми запустили  проект, щоб уникнути типових помилок і зробити діяльність громадського сектору Рівненщини продуктивною, якісною та ефективною, - розповідає голова БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич.

Для цього створили ресурсний центр, який є майданчиком для налагодження ефективної комунікації та обміну досвідом, проведення робочих зустрічей. У центрі, який функціонує в інформаційно-освітньому просторі INFOHUB, можна отримати консультації з розробки внутрішніх політик та управління громадською організацією, здобути практичні навики, що допоможуть проводити дієві заходи протидії корупції, впливати на місцеву політику, планувати та проводити фандрейзингові кампанї.

-          Багато молодих організацій не мають проектного досвіду. Тому навіть  з чудовою ідеєю, складно отримати підтримку на реалізацію того чи іншого проекту. Ми ж пропонуємо міні-гранти, які допоможуть реалізувати проект, який дозволить зробити життя людей кращим. Також це старт для молодих громадських об’єднань, після якого буде легше шукати підтримку на реалізацію  масштабних кампаній, - додає Юрій Лазаревич.

В рамках проекту, який реалізується БО Мережа 100 відсотків життя Рівне спільно з Рада реформ Рівного за підтримки програми Transition Promotion Program Чеської Республіки, передбачена фінансова підтримка важливих ініціатив. На конкурсній основі буде надано 5 міні-грантів на загальну суму 170 000 гривень.

Фото Мережа 100 відсотків життя Рівне.

Фото Мережа 100 відсотків життя Рівне.

Фото Мережа 100 відсотків життя Рівне.