У Рівному розкажуть як виграти міні-грант на адвокаційну діяльність

Представникам громадських організацій та ініціативних груп Рівненщини проведуть семінар з проектного менеджменту на якому навчатимуть готувати якісні проектні заявки на конкурс міні-грантів  з адвокаційної діяльності.

Детальніше про конкурс:  «Мережа 100 відсотків життя Рівне» оголошує конкурс міні-грантів

Нагадаємо, що в рамках проекту «Розвиток Коаліції ОГС Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного за підтримки Посольства Республіки Чехія в Україні оголошено конкурс міні-грантів. На конкурсній основі буде надано 5 міні-грантів на загальну суму 170 000 гривень. Обиратиме переможців конкурсна комісія. Перевагу надаватимуть проектам, реалізація яких дозволить просувати системні зміни у Рівному та області, вирішити актуальні проблеми. Проектні пропозиції на конкурс приймаються до 15 червня.

-          Чимало організацій мають чудові ідеї, але не мають проектного досвіду, не вміють та не знають як правильно готувати пакет документів, щоб отримати допомогу на реалізацію задуму. Наш проект передбачає підтримку на всіх рівнях, головне, щоб ідея була хорошою. Ми не просто оголосили конкурс міні-грантів, ми шукаємо ідеї, які змінять наше життя,  - розповідає голова БО Мережа 100 відсотків життя Юрій Лазаревич.

На семінарі покажуть як формувати мету проекту, визначати проблему  та завдання, здійснювати правильний розрахунок кошторису заявки. Семінар проведуть 5-го червня в  інформаційно-освітньому просторі  InfoHub  за адресою вул. Словацького 3А. Початок об 15.00. Запрошуються усі бажаючі.