Знайомся, навчайся та вдосконалюйся у Школі організаційного розвитку!

Літо –  прекрасна пора для здобуття нових та корисних знань, цікавих і потрібних знайомств! Саме це ми тобі пропонуємо!

шк

Якщо ти прагнеш вдосконалюватися та підготувати себе до нових викликів, хочеш налагодити ефективну роботу в громадській чи благодійній організації, підсилити себе та свою команду, тобі час до нас! Ми підготували цікаву програму та запросили потужних тренерів. Тож не барися і реєструйся для участі у Школі організаційного розвитку! Заповнюй анкету до 16 липня!

З 19 по 21 липня з учасниками Школи своїм досвідом та знаннями ділитимуться:

-           Юрій Пасочник, експерт з організаційного розвитку та стратегічного планування (м. Рівне). Проведе тренінг з ефективного управління та розвиту організації.

-          Інна Білецька, продюсерка телеканалу UA: Рівне. Розповість як залучити медіа на ваші заходи та тримати інформаційний інтерес до ваших громадських кампаній.

-          Марія Донець, співзасновниця громадської організації “Ukrainian Volunteer Service”, координаторка волонтерської спільноти (м. Одеса). Навчить правильно організувати роботу з волонтерами.

-           Юлій Морозов, громадський діяч, співзасновник культурно-громадського центру ШELTER+ та коалції громадських організацій «Досить Труїти Кривий Ріг», тренер з проектного менеджменту (м. Кривий Ріг). Навчить залучати фінансові ресурси на громадську та благодійну діяльність.

Для участі у школі обов'язкова реєстрація до 16 липня! Кількість місць обмежена, тому 17 липня ми надішлемо запрошення-підтвердження відібраним учасникам.

Школа організаціного розвитку проходить на базі Ресурсного Центру «Ради реформ Рівного» у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного. Проект фінансується Посольством Республіки Чехія в Україні.