У Києві радитимуться як удосконалити організацію надання паліативної допомоги в Україні

БО «Мережа 100 % життя Рівне» проведе дводенний тренінг «Захист прав дітей, що потребують паліативної допомоги».

паліатив для фб

На тренінгу представлять практичні кейси захисту прав дітей. Відбудеться обговорення забезпечення прав пацієнтів дитячого віку на паліативну допомогу в закритих закладах. Також відбудеться планування всеукраїнської адвокаційної кампанії в підтримку проекту Наказу МОЗ «Про удосконалення організації надання паліативної допомоги в Україні», який повинен прийти на заміну Наказу № 41.

-       Наказ № 41 не регламентує надання допомоги дітям, які потребують паліативної допомоги і не дає визначення хто такі ці діти. Він потребує доповнень  визначеннями і окремими положеннями - про служби дитячої паліативної допомоги, - коментує необхідність змін Ганна Котенко, керівник проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги».

Для правозахисників та соціальних працівників проекту ЄС участь у тренінгу, який триватиме 20-21 грудня у Києві в готелі «Братислава», є обов'язковою. Тренінг проводиться у межах проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в забезпеченні прав дітей, які потребують паліативної допомоги» за підтримки Європейського Союзу, та проекту «Розвиток дитячої паліативної допомоги в Україні» за підтримки Посольства США в Україні. Активну участь в підготовці тренінгу і його підтримку також здійснює Міжнародний фонд «Відродження».

Форма для реєстрації учасників:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHjKVM9N2pTiVJJLZjel8dTJvQ0wDvHAhYAj2EcE4ur3BmYg/viewform

Останній термін реєстрації: 13 грудня, 23.55.