У Демидівці навчали формувати та моніторити місцевий бюджет

Фахівці БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» у Демидівській об’єднаній територіальній громаді ділилися досвідом з питань бюджетного процесу, формування бюджетів на всіх рівнях, участі громадськості у формуванні місцевих бюджетів, використання новітніх електронних інструментів для моніторингу бюджетів.

2222222222222222222

- Люди малоосвічені в питаннях формування бюджету та процесів розподілу коштів. Більшість і на далі вважають, що все залежить від Президента чи нардепа. Не всі депутати селищних рад розуміються в бюджетних процесах та  не завжди приймають усвідомлене рішення. Відтак є  великий ризик непрозорого використання коштів. Наше завдання навчити людей формувати, контролювати використання бюджетних коштів й тим самим сприяти розвитку їх громад, - зазначив Юрій Лазаревич, голова правління БО Мережа 100 відсотків життя Рівне.

Семінар проведено в рамках проекту «Участь громадськості у формуванні та моніторингу місцевих бюджетів» за фінансової підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.