Їхні проблеми – наші проблеми

1Хто ходить до лікарень, на жаль, може зустрітися з багатьма проблемами, які ніяк не можуть вирішити наші чиновники. Вигляд лікарні, аварійність приміщення, непривітний персонал, хабарництво та ще багато іншого з чим ми стикаємося в нашій суворій буденності. Проблем з лікарнями безліч, тому варто не приховувати їх, а старатися вирішувати якнайшвидше, та головне – якісно.

І все залежить не тільки від чиновників, депутатів, президента, все також залежить і від нас. У Рівному активістам Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська

мережа людей, які живуть з ВІЛ» є небайдужий стан Рівненської міської лікарні. Для покращення послуг для людей, які живуть з ВІЛ активісти допомогли обладнати інфекційний відділ Рівненської міської лікарні, у зв’язку з недостатнім матеріальним  забезпеченням.

2Нам дуже важливо, в яких умовах знаходяться наші клієнти, які лежать в стаціонарі. Їхні проблеми – це наші проблеми. Тому, ми не могли оминути проблеми інфекційного відділення Рівненської міської лікарні, та не допомогти хоча би тим, чого найбільше потребують клієнти РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», - поділився з нами голова правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юрій Лазаревич.

(Справа на фото – медсестра РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»)