Свято для дітей

АктивістиIMG_1623   РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» до Новорічних свят влаштували казкові дійства для дітей, клієнтів Рівненського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Новий рік – це дивовижне свято, коли хочеться вірити в дива, або ж створювати їх для наших дітей. Робити добро перед Новим роком та Різдвяних свят завжди приємна місія.

Першим подарунком (23 грудня) для дітей, яких зачепила епідемія ВІЛ, від Рівненського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» разом з Рівненським академічним українським музично-драматичним театром – стали квитки на Новорічний ранок у театрі.

IMG_1625

Діти разом з казковими героями, Дідом Морозом та Снігуронькою, біля красуні-ялинки веселилися, приймали участь у новорічних забавах, іграх та конкурсах. Після чого, усі змогли переглянути новорічну казку за твором В.Симаковича «Любов до одного апельсина».

26 грудня у приміщенні РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» активісти подарували незабутні враження для дітей. Самі, перевдягнувшись у казкових героїв, розважали дітей іграми, водили хороводи, разом танцювали та співали.

IMG_1637

  Малеча охоче розповідала для Діда Мороза та Снігуроньки віршики, за те – Дід Мороз дарував їм подарунки та вітав з прийдешнім Новим роком. Крім того на усіх чекав солодкий стіл, а батьки мали змогу поділилися цікавими історіями з життя їхніх дітей.

Усі в натхненому новорічному настрої попрощалися до наступного Нового 2014 Року!