Початок ремонтних робіт в #ШелтерХрінники

Колись дитячий санаторій в Хрінниках приймав у гості сотні дітлахів на оздоровлення, але вже понад три роки він не функціонував повноцінно, а єдиний мешканець санаторію наразі – конячка Аза.

Завдяки фінансовій підтримці Гуманітарного фонду для України (UHF) у лютому цього року почалася реалізація проєкту з облаштування місця компактного проживання для маломобільних вимушено переміщених осіб. Цей проєкт реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією.

У березні проходять ремонтні роботи. 

  • Розчищено внутрішні приміщення, зроблено демонтаж старих магістральних труб. Закуплені нові труби для теплопостачання та водовідведення.
  • Зроблено демонтаж старих радіаторів на трьох поверхах корпусу.
  • Закуплено два твердопаливні котли для встановлення в приміщенні котельні та біметалеві радіатори для встановлення у всіх приміщеннях шелтеру.
  • На сьогодні здійснюються роботи з монтажу труб та радіаторів.

Нагадаємо, що згідно з проєктом відбудеться оновлення системи опалення та водопостачання, що включає ремонт котельні та теплової мережі спального корпусу закладу. Також відбудуться косметичні ремонтні роботи та облаштування житлових кімнат, забезпечимо мешканців необхідними побутовими речами та технікою. 

Попереду багато роботи, це перший капітальний ремонт з початку відкриття санаторію у далекому 1996 році.

Але впевнені, ці зміни на краще, завдяки цьому проєкту – ми даємо друге життя старому занедбаному санаторію.

Зараз ми створюємо комфортний та функціональний простір для достойного життя для майбутніх мешканців, ВПО.

Після нашої спільної перемоги над ворогом, до дитячого санаторію Хрінники обов'язково повернеться дзвінкий дитячий сміх, і він продовжить виконувати свою першочергову місію – бути дитячим оздоровчим санаторієм але вже нового рівня з комфортними умовами перебування.

Проєкт став можливим завдяки стратегічного партнерства БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ», РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.