Оголошення про Тендер від 29.03.2023 року №3

Оголошення про Тендер від 29.03.2023 року №3

Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя Рівне"  оголошує тендер на закупівлю «Комунікаційна кампанія, проведення заходів»

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для реалізації проекту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами, розвиток спроможності громадянського суспільства Рівненщини»

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг 

Розробка та розміщення інформаційних повідомлень щодо реалізації проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами, розвиток спроможності громадянського суспільства Рівненщини»:

Послуги по роботі зі ЗМІ, зокрема: 

 • Забезпечення співпраці з місцевими та національними ЗМІ.
 • Встановлення контактів. Вивчення аудиторії. Взаємодія з журналістами, які пишуть про ВПО (внутрішньо переміщені особи).Поширення інформаційних повідомлень, розміщених в місцевих ЗМІ на ресурсах організації.
 • Крос-пост опублікованих матеріалів.
 • Поширення інформаційних повідомлень, розміщених в місцевих ЗМІ на ресурсах організації. Крос-пост опублікованих матеріалів.
 • Висвітлення діяльності в рамках проєкту на ресурсах організації.
 • Підготовка публікацій, щодо кожного з етапів реалізації проєкту.
 • Організація промо заходів. 
 • Запуск таргетованої реклами на ВПО з інформуванням про проєкт, його реалізацію, та користь, який несе для них. У вартість цих послуг   входить оплата  цільової реклами.
 • Підготовка та розміщення в місцевих друкованих та Інтернет-ЗМІ 15 публікацій. Теми: «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами». «Як реалізація проєкту допоможе ВПО». У вартість цих послуг входить оплата  15 платних публікацій у ЗМІ.
 • Підготовка та розміщення в ефірі регіональних телеканалів 3 сюжетів. Хронометраж: до 150 секунд. Теми: «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами». «Як реалізація проєкту допоможе ВПО».  У вартість цих послуг входить оплата 3 трансляції на регіональному телебаченні.
 • Підготовка та розміщення в ефірі національних телеканалів 2 сюжетів. Хронометраж: до 150 секунд. Теми: «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами». «Як реалізація проєкту допоможе ВПО». У вартість цих послуг входить оплата 2 трансляції на національному телебаченні.
 • Підготовка та розміщення інформаційних повідомлень на регіональному радіо. Інформаційні повідомлення. Кількість 4: Хронометраж до 150 секунд. Теми: «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами». «Як реалізація проєкту допоможе ВПО».  
 • Підготовка та розміщення інформаційних повідомлень на регіональному радіо. Розмовна студія. Кількість – 1. Хронометраж до 900 секунд. Тема: «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами». «Як реалізація проєкту допоможе ВПО».

Інформація про Тендер вказана у запиті на закупівлю та Додаток 1

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з постачальниками Юзвак Олександр Ярославович,  33028, м.Рівне вул.Чорновола 74-б, тел 097-4315999, o.yuzvak@network.rv.ua .

Тендерні пропозиції приймаються в паперовому вигляді за адресою : 33028, м.Рівне вул.Чорновола 74 б.

До розгляду можуть прийматися тендерні пропозиції у формі, яка запропонована Оголошенням (далі – Тендерні пропозиції). Тендерні пропозиції із зазначенням дати, реквізитів постачальника та джерела інформації можуть надходити у будь-який спосіб (кур‘єрською поштою або власноруч) у відповідно оформлених конвертах до 11.00 год. 18.04.2023 року (включно).

Пропозиції в електронній формі не приймаються.

Додаток 1