Керівники БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне” побували в Оксфорді

Ганна Котенко та Юрій Лазаревич представляли БО "Мережа 100 відсотків життя Рівне" та місто Рівне у складі делегації на семінарі з розгортання електронного медичного обліку, на запрошення Доктора Джона Челсома, одного з провідних фахівців з прикладної інформатики Університета Фордхема, що відбувався з 26 по 31 березня в Оксфорді, Великобританія.
Разом з Тетяною Мельник, заступницею Директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА, Ганна та Юрій ознайомилися з перспективними програмними рішеннями у сфері обліку медичних даних, які у подальшому можуть знайти широке застосування і в Україні.
Для нас ця тема є дуже важливою і особливо актуалізувалася під час повномасштабного вторгнення росії в Україну тому, що цифрові рішення дозволяють отримувати доступ фахівцям сфери охорони здоров’я до даних та роботи з ними набагато зручніше, швидше та простіше. Зважаючи на те, що багато людей у нашій країні вимушено стали ВПО то можливість лікарів мати рішення для швидкого доступу до медичних даних є однією з важливих складових надання медичних послуг за тих обставин, за яких раніше це зробити було би неможливо.
Подорож до Оксфорду була надзвичайною, адже дозволила нам здобути унікальні знання, познайомитися з чудовими людьми та обмінятися з ними думками і досвідом!
Ми щиро вдячні Доктору Джону Челсому та його команді за теплий прийом та з нетерпінням чекаємо наших нових друзів з візитом до нас у Рівне!