Новини з #ШелтерХрінники

Новини з #ШелтерХрінники

Станом на 13 квітня 2023 року, заплановані ремонтні роботи проходять згідно з планом виконання. По всій будівлі вже встановлено радіатори, труби теплопостачання та водопостачання, а найближчим часом робітники почнуть облаштування системи водовідведення, прокладання магістральної труби для теплопостачання від котельні до корпусу та встановлення димоходу.

Створення комфортних та функціональних умов для проживання та відновлення ментального здоров’я майбутніх мешканців #ШелтерХрінники можливе завдяки фінансовій підтримці Гуманітарного фонду для України (UHF).

Санаторій знаходиться серед соснового лісу на березі Хрінницького водосховища. Завдяки розміщенню локації серед природи, є можливість створення сприятливих умов для відновлення ментального здоров’я вимушено переміщених осіб, які там проживатимуть. 

Першими мешканцями відбудованого санаторію в Хрінниках стануть маломобільні  переміщені особи, що були вимушені залишити свої домівки та змінити місце проживання через війну в Україні.

Проєкт #ШелтерХрінники реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF, завдяки стратегічному партнерству БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ»,  РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.