Експерти ВООЗ World Health Organization (WHO) серед восьми сотень учасників обрали 15 найкращих фільмів в категорії Category 2: Health Emergencies. До цього списку увійшов і фільм «100% життя» – Мережа ЛЖВ під назвою «IMPOSSIBLE»

2022 рік приніс безліч болю та горя народу України. Але разом з тим, російське вторгнення на територію нашої держави показало, що українці вміють гуртуватися та боротися з окупантом задля збереження найціннішого – життя!
Кажуть, неможливо вистояти в таких умовах – в умовах зруйнованих міст та сіл, зруйнованої інфраструктури, постійних повітряних тривог, ворожих тривог. Однак, саме наш народ показав: вміння спільно працювати задля Перемоги, бути вдячним захисникам, волонтерам та Богу, вміння бути професіоналами, роблять неможливе МОЖЛИВИМ.
Експерти ВООЗ World Health Organization (WHO) серед восьми сотень учасників обрали 15 найкращих фільмів в категорії Category 2: Health Emergencies.
До цього списку увійшов і фільм «100% життя» - Мережа ЛЖВ під назвою «IMPOSSIBLE».
Фільм – документальний та розповідає про те, як в умовах війни люди згуртувались. Як волонтери допомагають продуктами населенню, як благодійні фонди знаходять ліки та допомагають ними ВІЛ-інфікованим, наркозалежним, хворим на туберкульоз, зокрема й ЛГБТКІ+ спільноті.
Серед іншого – боротьба Громадського сектору проти корупції в медичній сфері, відстоювання законопроектів, покликаних налагодити процеси допомоги та захисту різних верств населення.
WHO Health for All Film Festival цього річ проводитиметься вчетверте. До 5 червня 2023 року глядачі мають обрати один з фільмів, який хочуть підтримати, та прокоментувати сам фільм або висвітлену у ньому тематику в соцмережах з гештегом #Film4Health або в YouTube. Обрані коментарі від громадськості будуть представлені під час віртуальної церемонії нагородження HAFF на початку червня.