ГО “Агенція сталого розвитку міста” шукає тренера для проведення навчально-практичних тренінгів за темою “Організаційний розвиток організацій громадянського суспільства (далі ОГС). Комунікації в проєктах”

Пошук тренера для проведення навчально-практичних тренінгів за темою “Організаційний розвиток організацій громадянського суспільства. Комунікації в проєктах”

ГО “Агенція сталого розвитку міста” шукає тренера для проведення навчально-практичних тренінгів за темою “Організаційний розвиток організацій громадянського суспільства (далі ОГС). Комунікації в проєктах” в рамках проєкту. 

Замовник послуг: ГО “Агенція сталого розвитку міста” в рамках проєкту “Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами” в рамках виконання умов Угоди № 002-OCHA-23 від 01.02.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.

1. Умови надання послуг та здійснення оплати: 

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг. 

1.2. Вартість послуг , обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуги, і вартості години.  

1.3. Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали. 

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні). 

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг. 

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицію одного надавача послуг. 

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні №1. 

4. Перелік документів, які необхідно подати: 

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення  

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток № 2). 

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

5. Особливі умови: 

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу citydev.in.ua@gmail.com з поміткою в темі листа Тренер для проведення навчально-практичних тренінгів за темою Організаційний розвиток ОГС. Комунікації в проєктах. 

5.2.  Термін надання послуг: травень-липень 2023 року.

5.3. Термін подання документів: до 2 червня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:00 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в ГО “Агенція сталого розвитку міста” на пошту citydev.in.ua@gmail.com.