Історія проєкту «Лікуйте душі малюків»

У 2022 році БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту EU4CSOs проводила конкурс міні-грантів з метою підтримати ініціативи ОГС, котрі були спрямовані на посилення програм соціального захисту під час війни.
Тепер ми хочемо розповісти про успіхи переможців конкурсу.
Тож, сьогодні до вашої уваги історія проєкту «Лікуйте душі малюків» який реалізувала БО «Благодійний фонд «Киян» за кошти міні-гранту від проєкту EU4CSOs.
Проєкт реалізовувався у Києві та був спрямований на допомогу дітям, що отримали психологічну травму внаслідок бойових дій: Діти ВПО, а також діти, які мають неврологічні захворювання. Загалом послуги отримали 15 дітей.
Дівчинка Анна, одна з тих хто розпочав курс психологічної реабілітації за програмою «Лікуйте душі малюків». Дівчинка приїхала з мамою Світланою з м. Бровари. Світлана розповіла про те, що відбувалося з їх родиною у день початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
«Ми прокинулися від гучних вибухів, донька не розуміла, що відбувається, чому ми такі схвильовані, чому маємо збиратися та кудись їхати. Аня зовсім не говорить на тему війни, оминає її, я не можу достукатися та зрозуміти, що у неї на душі. Вона почала прокидатися вночі, та плакати від гучних звуків, наприклад, коли щось падає. Ми розпочали заняття, і психолог Ірина з першого дня знайшла підхід до Анни, а на сенсорній інтеграції – дитина просто змінюється на очах, їй цікаво, вона спішить на заняття і потім з посмішкою розповідає, що саме робили» – розповідала мама Світлана про перші враження від занять.
«Ми вдячні за можливість пройти курс психологічної реабілітації. Ці заняття дуже допомагають моїй донечці відновитися» – сказала вона.
Конкурс міні-грантів 2022 проходив у рамках проєкту EU4CSOs, що реалізує «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.