Зміцнюємо та навчаємо громадський сектор на Рівненщині

Розбудова динамічної спроможності громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських ініціатив та груп, що допомагають ВПО на Рівненщині, чи планують таку діяльність надалі, — є одним з ключових компонентів  проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», що реалізується за підтримки Громадського фонду для України / UHF. Адже, важливо сьогодні, в умовах війни, зміцнити активний незалежний громадський сектор на місцях, в громадах, який надалі може допомогти іншим, і собі також. 

 У межах проєкту трьома суб-партнерами заплановано проведення навчальних офлайн тренінгів про стандарти міжнародного гуманітарного права, проєктний менеджмент, партнерство та міжнародний консорціум, як знизити ризик гендерно-обумовленого насильства, підвищити самоорганізацію населення, працевлаштування, соціального підприємництва тощо. Експертна підтримка громадських об’єднань та ініціатив у розробці рішень та адвокації цих рішень для вирішення проблем ВПО в конкретній громаді. Отож, запрошуємо реєструватися!

 Триває другий набір на “Школу менторів адвокаційного супроводу”, який проводить суб-партнер проєкту РОО ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”. Теми тренінгів:

Управління конфліктами та діалог;

  • Адвокація: від рішення до впровадження;
  • Формуємо стресостійкість;
  • Органи місцевого самоврядування: функції та повноваження;
  • Інструменти взаємодії влади і громади та їх ефективне застосування.

Детальніше про Школу читайте тут: ttps://opora.rv.ua/u-sarnah-vidbudetsya-shkola-mentoriv.../

Реєстрація до 1 червня 2023 : https://forms.gle/Ptqsu2dSing4ViqA7

Триває набір на навчальний інтенсив “Розбудова & Спроможність”, який проводить суб-партнер проєкту громадська організація “Агенція сталого розвитку міста”.

Теми тренінгів:

  • Тренінг "Написання грантових заявок";
  • Тренінг "Управління проєктами";
  • Тренінг "Партнерство в проєктах. Консорціум";
  • Тренінг "Організаційний розвиток. Комунікації в проєктах".

Детальніше про інтенсив читайте тут: https://citydev.com.ua/uk/blog/restraciya-na-navchal-nij-intensiv-rozbudova-spromozhnist-dlya-gromads-kogo-sektoru

Реєстрація до 31 травня 2023: https://cutt.ly/u6Sf0KZ

Всі тренінги безкоштовні та для організацій міста Рівне та Рівненщини, що працюють в гуманітарному напрямку, які допомагають, або планують допомагати вимушено переміщеним особам (ВПО), у напрямку подолання кризи через війну.

Довідково:

Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ у партнерстві з Рівненська обласна державна адміністрація, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству БО Мережа 100 відсотків життя Рівне, ГО Агенція сталого розвитку міста, ГО Центр Інтеграції, Громадянська мережа ОПОРА / Рівне, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області