Інформаційне заняття для сімейних лікарів та терапевтів ЛПЗ м.Рівне

2014212121316За ініціативою члена Правління Рівненського осередку  Ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги, заступника начальника УОЗ Рівненського міськвиконкому Вікторії Покоєвчук, 12 лютого 2014 року сімейні лікарі та терапевти ЛПЗ м. Рівне мали змогу відвідати інформаційне заняття.

Вікторія Михайлівна поінформувала лікарів про нормативно-правове поле сфери знеболення в Україні, відмітивши прийняття Постанови №333 як прогресивний крок охорони здоров'я в забезпеченні доступності знеболення.

2014212120926З презентацією «Больовий синдром в онкології» виступив завідуючий поліклінічним відділенням Рівненського обласного онкодиспансеру Юрій Чишкевич, який розповів про роль сімейного лікаря в ранній діагностиці онкопатологій; історію розвитку служби знеболення в Рівненській області, та природу болю та подолання больового синдрому у хворих на злоякісні новоутворення.

Також Юрій Володимирович презентував діяльність приватної медичної служби «Ремедіус», яка надає медсестринську та лікарську допомогу хворим на комерційних засадах.

2014212132119Окрему увагу було присвячено організації служби паліативної допомоги на дому. Голова правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юрій Лазаревич презентував діяльність служби бригади паліативної допомоги вдома, яка створена завдяки тісній співпраці РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» з УОЗ Рівненського міськвиконкому та ПК№2 за підтримки МБФ «Відродження». Юрій Миколайович підкреслив необхідність забезпечення функціонування служби за  бюджетні кошти та необхідність поширення досвіду роботи служби на всю Рівненську область.