Передали обладнання до КНП «Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Звітуємо про передачу обладнання КНП «Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для забезпечення стабільної роботи медичних закладів громади.
До медичного центру вже передано 15 зарядних станцій (EcoFlow), 6 джерел безперебійного живлення, 3 ноутбуки для медичних працівників і 4 дизельні обігрівачі. Також триває встановлення 9 енергоефективних вікон в амбулаторії.
«Підтримка наших партнерів — це не просто обладнання, а реальна можливість для медиків працювати без перебоїв і рятувати життя навіть у найскладніших умовах. Ми щиро вдячні за цю допомогу, адже вона напряму впливає на якість і доступність медичних послуг для жителів громади», — зазначив Юрій Лазаревич, заступник голови правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
Проєкт «Безперервна медична допомога у Шосткинській громаді під час кризових ситуацій» реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за підтримки Фонду Східна Європа.