Всесвітній день здоров’я

 

IMG_1826        7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зявившись в 1948 році, ця організація обєднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

  Активісти Рівненського обласного відділення Всеукраїнською благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» долучилися до святкування Дня здоров’я 15.04.2014 у Рівненському Ценрі професійно-технічної освіти сервісу та дизайну, організаторами якого Рівненський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

IMG_1838

    Заступник голови правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Євген Баборикін на власному досвіді розповів про цінність нашого здоров’я. Про небезпеку інфікування ВІЛ та допомогу ВІЛ-позитивним людям студенти знали не багато, тому активно ставили питання для Євгенія. А ще, цікаво те, що ні один не підняв руку, коли проводили опитування, чи хтось коли-небудь здавали тест на ВІЛ. Напевно, після розповіді віл-позитивної людини, вони задумаються про те, що тест на ВІЛ – це можливість забезпечити себе.

IMG_1816     Окрім представників РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» перед аудиторією виступили Валентина Копель – лікар-санолог обласного центру здоров’я, Марія Катеринич – провідний спеціаліст, юрист Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді, Рущак Назарій – лікар-нарколог Рівненського обласного центру психічного здоров’я, Сергій Одарченко – координатор Всеукраінського громадського руху «Твереза Україна» в Рівненській області, які по-різному розповіли про те, як вберегти себе та свою сім’ю.

      Бережіть себе, бережіть своїх близьких та рідних. Пам’ятайте, наше майбутнє - у наших руках.

РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»