21 жовтня в Рівненському державному медичному коледжу відбувся показ вистави «Чорне сонце» за п'єсою Костянтина Корфа у виконанні Народного театру «Сонях».

Приїзд театру до майбутніх медичних працівників був присвячений Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги, який щорічно відзначається у другу суботу жовтня.

Студентам та викладачам коледжу бул запропонований сценічний роздум про чоловіка, який дізнавася про те, що він смертельно хворий, про його психологічний стан, роздуми, про його зустріч з Богом.

Перед спектаклем студенти зібрали 947 грв та передали їх для потреб паліативних пацієнтів. Подяка всім, хто пожертвував на цю добру справу! І, звичайно ж, велика подяка нашим давнім друзям - учасникам студії «Сонях»!

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА. У 2000 році у Рівному молодим режисером, а нині директором Одеського культурного центру, Михайлом Журавлем, була заснована театральна студія «Сонях». Починаючи з 2010 року, театр очолює Олексій Титаренко. Згідно наказу міністерства культури і туризму України від 28 грудня 2012 року, театру присвоєне звання «народний».