ДЕНЬ КРИМЧАНИНА В М. РІВНЕ

1 листопада 2014 року (субота) о 11.00 у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (пл. Короленка, 6 – парк «Лебединка», за торговельним центром «Злата Плаза») відбудеться зустріч кримчан-переселенців, які живуть зараз у м. Рівне або в Рівненській області.

Організатори зустрічі:
=> Рівненськt відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
=> Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека;
=> Вікторія Харченко, практичний психолог, психотерапевт, доцент Національного університету "Острозька академія".

Мета нашої зустрічі полягає в тому, щоб люди, які покинули окупований Крим, змогли зустрітися і познайомитися, поділитися тим, що вони пережили цієї весни і влітку, своїми проблемами та досягненнями. Часто можна почути думку (і вона багато в чому є справедливою), що на материкову частину України з півострова перебралися найактивніші, думаючі, і разом з тим ранимі люди. Вони виїхали не від військових дій, а через те, що не змогли жити за «новими порядками». У багатьох інших областях кримчани вже провели подібні зустрічі, вони підтримують контакти між собою, створюють свої громадські організації. Прийшла пора нам, у Рівному, також взятися за руки. Разом ми зможемо краще й ефективніше допомагати один одному, а також цьому чудовому місту, яке гостинно зустріло нас.

У зустрічі візьмуть участь:
=> представники київської «діаспори» кримчан,
=> співробітники місцевих органів влади,
=> психологи,
=> правозахисники,
=> соціальні працівники,
=> педагоги.
Вони проведуть загальні та індивідуальні консультації для учасників зустрічі.
Очікується приїзд представників кримських громад з інших міст України.
Відбудеться також дружнє чаювання та неформальне спілкування присутніх.

Запрошуємо всіх, хто пов’язаний з Кримом, взяти участь в нашій зустрічі.

Захід відбувається в рамках Кримського проекту Центру регіонального розвитку «Топ-Кая» та за підтримки Національного фонду демократії США.