БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНОСТЬ: ОПИСОВИЙ ЗВІТ (2014 рік)

РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

МІСІЯ: здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, через надання допомоги окремим категоріям населення, які потребують допомоги.

Напрямки діяльності:

1. Супровід лікування ВІЛ/СНІД та покращення якості життя ЛЖВ
2. Допомога паліативним хворим
3. Захист прав та інтересів молодих жінок- представників уразливих груп
4. Діагностика та супровід лікування ТБ у представників уразливих груп

Загальний бюджет організації за 2014 рік становить: 1742094,56 грн

 

РЕАЛІЗОВАНІ В 2014 РОЦІ ПРОЕКТИ

Проект комплексного надання послуг для ЛЖВ

Мета проекту: Впровадження ефективної моделі протидії епідемії ВІЛ/СНІДу, шляхом надання послуг з реабілітації наркозалежних (СІН), психосоціального супроводу ВІЛ-позитивних дорослих, та дітей, уражених епідемією ВІЛ/СНІД, задля зниження рівня смертності і покращення психоемоційного стану дорослих та дітей, забезпечення формування та підтримки прихильності до АРТ для ЛЖВ.

Напрямки реалізації проекту: реабілітація споживачів наркотиків, психосоціальний супровід ВІЛ-позитивних дорослих та дітей.

Донор: ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
Обсяг фінансування: 571234,38 грн

Зниження епідемії туберкульозу серед уразливих груп Рівненської області

Мета проекту: Знизити рівень смертності від ТБ та зупинити епідемію мультирезистентного ТБ в Рівненській області, шляхом адвокації, спрямованої на об’єднання зусиль державних організацій сфери соціального захисту та охорони здоров’я та НДО, задля розробки та впровадження інноваційних алгоритмів надання послуг з мотивації до діагностики, формування та супроводу прихильності до лікування ТБ у представників уразливих груп.

Напрямки реалізації проекту: Забезпечення безперервності лікування туберкульозу, раннє виявлення туберкульозу серед представників уразливих груп (бездомні, ЛЖВ, споживачі наркотиків, звільнені з місць позбавлення волі), адвокація реалізації регіональної АКСМ-стратегії та виділення достатнього фінансування для повного забезпечення протитуберкульозних заходів.

Донор: ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»
Обсяг фінансування: 507702,73 грн.

Розробка та контроль реалізації Рівненської обласної цільової програми з паліативної та хоспісної допомоги на 2015-2022 роки

Мета: Забезпечити ефективність діяльності системи паліативної допомоги, шляхом прийняття обласної цільової програми з паліативної та хоспісної допомоги та забезпечення прозорості у її виконанні, задля покращення якості життя хворих на термінальних стадіях.

Донор: МБФ «Відродження»
Обсяг фінансування: 112000,00 грн

«Ні корупції в системі охорони здоров’я Рівненської області»

Мета: Подолання зловживань та корупції в закладах охорони здоров’я Рівненської області шляхом моніторингу та аналізу витрат бюджетних коштів окремими закладами охорони здоров’я, протидії вимаганню коштів з пацієнтів, підвищення обізнаності жителів області з питань прав пацієнта.

Донор: Фонд Сприяння Демократії при Посольстві США в Україні
Обсяг фінансування: 18893,73 грн

«Захист прав молодих жінок – споживачів наркотиків»

Мета: розвиток лідерства серед молодих жінок – споживачів наркотиків, захист прав на діагностику, лікування, репродуктивне здоров’я молодих жінок.

Донор: Фонд молодіжного лідерства в сфері ВІЛ
Обсяг фінансування:136172,50 грн

Забезпечення доступності знеболювальних препаратів для паліативних пацієнтів Рівненської і Волинської областей

Мета: забезпечити доступність знеболення, в тому числі таблетованих форм морфіну для хворих на останніх стадіях життя в Рівненській та Волинській областях шляхом: проведення моніторингу, виявлення факторів, що обмежують доступність препаратів, надання рекомендацій щодо подолання виявлених факторів; проведення семінарів для медичних працівників щодо особливостей призначення, зберігання, відпуску опійних знеболювальних, ліцензування аптечних закладів, регламентованих у Постанові № 333.

Донор: МБФ «Відродження»
Обсяг фінансування:150262,00 грн

Створення служби паліативної допомоги вдома на базі ПК № 2

Мета: Забезпечення безперервного доступу паліативних хворих до якісної мультидисциплінарної допомоги шляхом організації та функціонування служби паліативної допомоги вдома на базі ПК№ 2 та шляхом адвокатування забезпечення фінансування діяльності виїзної бригади паліативної допомоги у наступних періодах за кошти місцевого бюджету

Донор: МБФ «Відродження»
Обсяг фінансування: 79920,00 грн

День паліативної допомоги «Паліативна допомога – справа кожного» м. Рівне

Мета: привернути увагу спільноти та осіб, що приймають рішення до проблем організації паліативної та хоспісної допомоги у Рівненській області, сформувати соціальний запит на організацію та розвиток паліативної допомоги.

Донор: МБФ «Відродження»
Обсяг фінансування: 12000,00 грн

 

Протягом 2014 року РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» поза проектною діяльністю залучала матеріальну допомогу на загальну суму – 24766,45 грн

Консультаційну підтримку в рамках проекту отримали близько 1500 клієнтів: хворі на ВІЛ/СНІД, діти, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД, представники уразливих груп населення, хворі на ТБ, паліативні хворі.

Матеріальну допомогу в рамках проекту отримали: 620 осіб та 5 медичних закладів.