Інформаційні заняття «Знеболення пацієнтів в паліативній сфері: медичні та правові аспекти»

ЛЖВ - ЭМБЛЕМА 2                               герб ЄС

В рамках проекту «Забезпечення захисту прав паліативних хворих на базі ОГС, що працюють в сфері паліативної допомоги», що реалізується РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та БФ «Солідарність» за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні, передбачена можливість організації навчання лікарів, що призначають знеболення, в 10-ти регіонах України. Інформаційні заняття на тему «Знеболення пацієнтів в паліативній сфері: медичні та правові аспекти» проводитимуть досвідчений тренер, лікар, громадський діяч Людмила Іванівна Адріїшин та правозахисник у сфері медичного права Євгеній Павлович Новицький.

В рамках навчального заняття буде розглянуто питання:

1. Ситуація зі знеболенням в Україні станом на даний момент.

2. Основи терапії болю.

3. Досвід терапії болю в практиці Івано-Франківського хоспісу та виїзної служби.

4. Правова база надання знеболення

5. Як лікарю захистити себе від звинувачень в правопорушеннях при наданні знеболення.

Шановні колеги, для того, щоб скористатися можливістю і підвищити рівень знань спеціалістів вашого регіону, вам потрібно подати заявку в довільній формі, вказавши область або район області та зручні для вас терміни проведення заходу. Відповідно до ваших заявок, Людмила Іванівна сформує графік своїх візитів.

В рамках проекту передбачено лише фінансування витрат тренера, витрати на проїзд та харчування лікарів в межах проекту не компенсуються.

З усіх питань звертайтесь, будь ласка:
PR мененджер проекту Юрій Островський, e-mail yuriy.ostrovskiy@ukr.net