Туберкульозні заклади Рівненщини ігнорують систему ProZorro

Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках проекту «Забезпечення участі громади в плануванні, розподілі, моніторингу, контролю бюджету охорони здоров'я» займається моніторингом закупівель в системі ProZorro. Відслідковуються медичні заклади області на предмет виявлення корупції та непрозорості. В рамках моніторингу спеціалісти організації встановили, що протитуберкульозні заклади області не проводять жодних операцій через систему.

Лазаревич

- Якби це був один чи два заклади, тоді, можливо, ми б і не звернули увагу. Однак мова про вісім лікарень! Це схоже на певну змову і повне ігнорування ідеї прозорості. Це насторожує. Поки ми виявили такий факт, надалі будемо з’ясовувати, в чому причина, й інформувати громадськість. До слова, ще в жовтні 2015 року було видане розпорядження голови Рівненської ОДА про застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів. Як бачимо, цей документ для багатьох не указ, - повідомив Юрій Лазаревич, голова правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Мова про Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер, Зірненську протитуберкульозну лікарню, Володимирецьку протитуберкульозну лікарню,
Острожецьку протитуберкульозну лікарню, Страшівську протитуберкульозну лікарню, Вербську протитуберкульозну лікарню, Обласний протитуберкульозний санаторій м. Костопіль, Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський».