У Рівному навчають, як залучати кошти для підтримки паліативних хворих

тренінг 2

"Розробка проектних пропозицій. Стратегічний менеджмент проектів" - так називається тренінг, який організувало Рівненське обласне відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" за підтримки Європейського Союзу.

До Рівного приїхали учасники з різних куточків України. Це представники тих організацій, які працюють у сфері надання паліативної допомоги, відстоюють права незахищених верств населення.

тренінг

- До нас приїхали молоді організації, які працюють з орфанними хворими, з дітьми з інвалідністю, з важкохворими особами без місця проживання, а також більш досвідчені правозахисні організації, обласні відділення ЛЖВ, які розвивають новий для себе напрямок – паліативна допомога. Переважна більшість організацій безпосередньо надають послуги особам, які потребують паліативної допомоги, часто працюють на волонтерських засадах. Ми прагнемо підвищити їхню конкурентоспроможність у залученні коштів та допомогти розвинути свій адвокаційний потенціал, навчити впливати на владу задля відстоювання інтересів своїх цільових груп, - розповіла Ганна Котенко, виконавчий директор Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Організатори тренінгу намагаються підвищити можливості колег з інших організацій, мотивувати до правозахисної та адвокаційної діяльності з паліативними хворими.

- Слухачі отримають практичні навички написання проектів, навчаться залучати ресурси на вирішення проблем соціальних категорій, з якими працюють, - розповів тренер Сергій Пінчук.

тренінг 3

- Навчання є надзвичайно цікавим та корисним. Саме під час таких тренінгів з’являється шанс переосмислити підходи до роботи. Досвід, його здобуття - ось головне завдання, яке стоїть наразі перед нами, - ділиться враженнями один із учасників тренінгу.

У планах організаторів навчання - наступного року провести конкурс проектних пропозицій і підтримати 10 ініціатив молодих організацій громадянського суспільства.