Студентам розповіли як убезпечитись від СНІДу та вручили абонемент на життя

Що таке імунна система людини, в чому полягають основні функції імунітету, що таке вірус імунодефіциту людини, як вберегтись від СНІДу розповіли студентам Рівненського Інституту Київського університету права.

бабаб

 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Синдром набутого імунного дефіциту - одна з останніх епідемій нашої сучасності і була прозвана чумою 20-го століття. Сьогодні ж заступник голови правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Євгеній Баборикін розповів про способи інфікування ВІЛ/СНІД, як їх уникнути й чому не варто ставити хрест на інфікованих людях.

баб

- СНІД у моєму житті – це певний стимул помагати таким же людям, які не знають про це, які думають, що вони помруть, що лікування дуже токсичне і вб’є швидше, ніж смажена картопля із майонезом… Антиретровірусна терапія блокує розмноження цього вірусу в СD4-клітині. По суті, вірус залишається в організмі, але він уже заблокований і припиняє розмноження. Вірусне навантаження знижує цей вірус. Чому зараз говорять про зупинку епідемії ВІЛ-СНІДу? Кожна людина, яка лікується, стає безпечною для будь-кого. Вона не може заразити іншу людину. Тому наша організація налаштована на те, щоб усі інфіковані люди отримали лікування. - зазначив ж заступник голови правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Крім того він вручив студентам абонемент на життя й розповів, як має змінитися країна у 2017 році.

- Ми дійсно отримали шанс зупинити масове поширення інфекції. Вперше в історії України в бюджеті закладено кошти, які дозволить у 2017 році охопити лікуванням 34 тисячі нових пацієнтів з ВІЛ.  У нашому розумінні, найкраща профілактика для нашої країни – це лікування, - звернувся до студентів Євген Баборикін.