ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсних торгів

Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя Рівне" (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю продуктів харчування для формування продуктових наборів.

tender

Джерело фінансування закупівлі – закупівля здійснюється в рамках проекту «Профілактика та супровід ВІЛ/СНІД та туберкульозу в Рівненській області», що фінансується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Опис позицій до закупівлі товарів

№ Назва Кількість шт.
1. Сік Садочок персиковий, 0,95л 1 шт.
2. Сік ОКЗДХ персиковий, 0,95л 1 шт.
3. Чай Brooke Bond 1 уп.= 25 пак. х 1,8г
4. Чай чорний Lipton Yellow Label 1 уп.=25 пак. х 2г
5. Кава розчинна Nescafe Classic натуральна, ж/б, 100г 1шт.
6. Олія соняшникова Чумак рафінована дезодорована, 1л 1шт.
7. Олія соняшникова Щедрий дар рафінована, 1л 1шт.
8. Цукор пісок Моя країна, 1кг 1 уп.
9. Цукор Хуторок, 1кг 1 уп.
10. Сардина Аквамарин натуральна з додаванням олії, 200г, ж/б - 1 шт.
11. Сардина Екватор атлантична натуральна з додаванням олії, 240 г, ж/б 1 шт.
12. Печиво До кави, топлене молоко, 210 г 1 шт.
13. Печиво Yarych Марія, 160г 1 шт.
14. Макаронні вироби КМФ Ріжки екстра, 1кг 1 шт.
15. Макаронні вироби Тая Ріжки екстра, 1кг 1 шт.
16. Крупа гречана Хуторок, 1 кг 1 шт
17. Крупа гречана Моя країна, 1кг 1 шт.
18. Рис Парбоілд Моя Країна, 1кг 1 шт.
19. Рис довгий Хуторок, 1 кг 1 шт.
20. Молоко згущене цільне з цукром, 8,5% Їчня, 380г, ж/б 1 шт
21. Молоко згущене преміум цільне 8,5% Заріччя, 370г 1 шт.
Термін постачання товарів

1 раз на квартал упродовж 01 січня 2017р. по 31 грудня 2017 року

 Технічні вимоги

Товари повинні відповідати стандартам якості та термінам придатності. Упаковка товару має бути не пошкоджена.

 Кваліфікаційні вимоги

Право на здійснення підприємницької діяльності.

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам: Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)

 Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасникам:и Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0362) 40-17-63, моб.тел. 067-362-36-18 контактна особа: Бабчанік Юрій Вікторович (звертайтеся також через електронну пошту  yuramail11@gmail.com).

 Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур’єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатись не будуть.
 2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
 6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (https://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, 33000, м.Рівне, вул.Чорновола, 74Б.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00хв. до  18 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю за київським часом.

 Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«21» лютого 2017 року, до 11 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«21» лютого 2017 року,  13 год. 00 хв. за київським часом за адресою:

Україна, 33000, м.Рівне, вул.Чорновола, 74Б.

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.