Покоєвчук: у Рівному вже діє вимога працювати через ProZorro, якщо сума більше 50 тис. грн

 Про це повідомила Вікторія Покоєвчук, заступник начальника Рівненського міського управління охорони здоров`я. За її словами, по місту Рівне вже діє порядок придбання товарів та послуг із застосуванням ProZorro за умови, що вартість предмета закупівлі складає або перевищує 50 тисяч гривень.

- Відповідне розпорядження підписане міським головою ще в серпні 2016 року. Наказ по міському управлінню охорони здоров’я діє з наступного дня після підписання розпорядження, - зазначила Вікторія Покоєвчук на засіданні круглого столу, який відбувся в обласній раді за участі представників місцевої влади та БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», Рівненського центру «Соціальне партнерство», ГО «Антикорупційний моніторинг» та «Ради реформ Рівного» за підтримки МФ «Відродження» у Рівненській області.

До слова, на заході представники БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» показали результати моніторингу, на підставі яких звернулися до керівництва Рівненської ОДА з тим, що є необхідність видати розпорядження щодо закупівель через систему ProZorro, яке рекомендує очільникам комунальних медичних закладів проводити закупівлі товарів і послуг, починаючи від 50 тисяч гривень, а не двохсот, як є нині, а також оприлюднювати звіти щодо закупівель на суму до 10 тисяч гривень. Присутня на засіданні круглого столу заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко привітала моніторингову діяльність громадських активістів та повідомила, що розпорядження щодо зниження порогової суми державних закупівель буде.

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» розпочала моніторинг виконання розпорядження та наказу медичними закладами Рівного