Офіційний сайт благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

Зміцнюємо та навчаємо громадський сектор на Рівненщині

24/05/2023

Розбудова динамічної спроможності громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських ініціатив та груп, що допомагають ВПО на Рівненщині, чи планують таку діяльність надалі, — є одним з ключових компонентів  проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», що реалізується за підтримки Громадського фонду для України / UHF. Адже, важливо сьогодні, в умовах війни, зміцнити активний незалежний громадський сектор на місцях, в громадах, який надалі може допомогти іншим, і собі також. 

 У межах проєкту трьома суб-партнерами заплановано проведення навчальних офлайн тренінгів про стандарти міжнародного гуманітарного права, проєктний менеджмент, партнерство та міжнародний консорціум, як знизити ризик гендерно-обумовленого насильства, підвищити самоорганізацію населення, працевлаштування, соціального підприємництва тощо. Експертна підтримка громадських об’єднань та ініціатив у розробці рішень та адвокації цих рішень для вирішення проблем ВПО в конкретній громаді. Отож, запрошуємо реєструватися!

 Триває другий набір на “Школу менторів адвокаційного супроводу”, який проводить суб-партнер проєкту РОО ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА”. Теми тренінгів:
Продовження