Санаторій Хрінники

Про проєкт 

На Рівненщині на базі комунального підприємства «Дитячий санаторій «Хрінники» створюємо разом з донорами та партнерами нове місце компактного проживання для 200 вимушено переміщених осіб вразливих категорій (жінки з дітьми, особи з інвалідністю та тимчасово непрацездатні, люди похилого віку тощо).

Проєкт інфраструктурний та перебуває на стадії реалізації.

Планується:

  • ремонт котельні та встановлення нових котлів;
  • оновлення теплової мережі спального корпусу закладу;
  • проведення косметичного ремонту та облаштування житлових кімнат;
  • забезпечення мешканців необхідними побутовими речами та технікою.

Санаторій знаходиться у природній зоні, на березі Хрінницького водосховища тому є можливість створення сприятливих умов для комфортного проживання та відновлення ментального здоров’я внутрішньо переміщених осіб.

Локація: село Хрінники у Демидівській селищній громаді Дубенського району Рівненської області.

Бюджет проєкту: 248 тисяч доларів.

«З перших днів повномасштабного російського вторгнення на нашу Батьківщину, наша організація БО «Мережа 100% життя Рівне» почала працювати в напрямках евакуації людей, де ведуться бойові дії, також під час евакуації ми почали розселяти внутрішньо переміщених осіб і стикнулися з проблемою місця поселення і місць, які підготовлені для ВПО. Разом з Рівненською обласною військовою адміністрацією та разом з керівництвом Демидівської громади підібрали дане приміщення для того, щоб підготувати тут місця для проживання приблизно 200 внутрішньо переміщених осіб», – Юрій Лазаревич, керівник проєкту #ШелтерХрінники, голова правління БО «Мережа 100% життя Рівне».

З 24 лютого 2022 року до сьогодні, Рівненська область прийняла понад 85 тисячі постраждалих, з яких 53 тисячі - залишилися на тривале проживання. Більшість з цих людей входить до числа маломобільних груп, а саме близько 35 тисяч. Так, серед внутрішньо переміщених осіб на Рівненщині є 14073 сімей з дітьми, 2024 – особи з інвалідністю, 7767 – людей похилого віку. Оскільки навантаження на регіон значне, територіальні громади Рівненщини потребують негайної допомоги у створенні якісних умов для проживання постраждалих людей від російської агресії. 

Етапи реалізації

Листопад 2022

Підписання Меморандуму співпраці між Рівненською ОВА, Дубенською РВА, Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Демидівською селищною радою.

Грудень 2022

Підписання грантової угоди між БО «Мережа 100 відсотків життя» з Гуманітарним фондом для України / UHF.

Січень 2023

Пошук підрядників, проведення публічних закупівель

Лютий - Травень 2023

Внутрішні ремонтні роботи у приміщенні санаторію: демонтаж, встановлення системи опалення, косметичні ремонти.

Червень 2023

Облаштування кімнат, відкриття #ШелтерХрінники та поселення вимушено переміщених осіб.

Проєкт #ШелтерХрінники реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF, завдяки стратегічному партнерству БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ»,  РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.

Зв'язок з нами

Графік роботи офісу

понеділок - четвер, 10:00 - 18:00

з 13:00 до 14:00 - обідня перерва

33000, Україна, м.Рівне, вул.Чорновола, 74Б

Графік роботи колл-центру

понеділок - п'ятниця

10:00 - 13:00

14:00 - 16:00

+380 63 318 59 17

Адреса для листування

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

33000, Україна, м.Рівне, вул.Чорновола, 74Б

rivnelgv@gmail.com

Залиште свій емейл, якщо хочете отримувати розсилку про можливості та грантові програми від БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»