Офіційний сайт благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

Активісти хочуть контролю за системою громадського здоров’я Рівненщини

24/04/2019

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», яка за підтримки МБФ “Відродження” реалізовує проект «Забезпечення прозорості та подолання корупції у системі громадського здоров’я Рівненської області» звернулася до голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука з проханням розпочати процедуру створення наглядової ради Центру громадського здоров’я.

У зверненні йдеться, що існує необхідність створення наглядової ради Центру громадського здоров’я, яка відповідно до пункту 6.2.6. Статуту Центру утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Scan3

–          У зв’язку з цим звертаємося до вас як Органу управління Центру з проханням підготувати проект рішення з подальшим його внесенням до порядку денного чергової двадцять шостої сесії Рівненської обласної ради. Просимо в проекті рішення визначити порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради, – йдеться у зверненні.

Створення наглядової ради дозволить здійснювати контроль розподілу бюджетних коштів та процедур закупівель.

КЗ «Центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради розпочав свою роботу у вересні 2018 року. Заклад має консолідувати та розподіляти ресурси спрямовані на забезпечення здоров’я громади області

У Рівному формують свідоме ставлення до здоров’я.

05/04/2019

На Майдані Незалежності проходить свято здоров’я, де усі охочі можуть взяти участь у цікавих та пізнавальний дійствах. Обласний Центр Громадського здоров’я влаштував різноманітні акції, бажаючі можуть пройти швидкі тести на ВІЛ, навчитися надавати першу медичну допомогу.

2

3 Щороку 7 квітня ВООЗ відзначає Всесвітній День Здоров’я. Його мета – розповсюдження інформації про здоровий спосіб життя серед населення та промоція здоров’я як найбільшої суспільної цінності.4

«Здоровим бути – модно і весело! Такий основний меседж сьогоднішньої акції в рамках Тижня Громадського здоров’я. Усім дякую за організацію Свята здоров’я! Акція відбулась вперше, але переконаний, вона набиратиме масштабів», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук, який разом з колегами взяв участь в акції.

5

 Нагадаємо, що з вересня 2018 року в Рівненській області розпочав свою діяльність КЗ «Центр громадського здоров’я» РОР. Заклад має консолідувати та розподіляти ресурси спрямовані на забезпечення здоров’я громади. Сприяє їх діяльності проект «Забезпечення прозорості та подолання корупції у системі громадського здоров’я Рівненської області», який реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за підтримки МБФ “Відродження”.

На Рівненщині розпочали формувати свідоме ставлення до свого здоров’я

03/04/2019

Під лозунгом «Бути здоровим можливо без таблеток та ліків» розпочали тиждень громадського здоров’я, який стартував в області. 

Розпочався він з круглого столу, під час якого заступник голови ОДА Олександр Корнійчук відзначив, сьогодні здоровий спосіб життя стає трендом, адже усі хочуть жити довго та не хворіти.

«Виробити нову філософію відношення до свого життя на Рівненщині допомагатиме обласний Центр здоров’я, а також спортивні, молодіжні та освітні установи. Приємно відмітити пророблену роботу КЗ «Спорт для всіх Рівненщини», який проводить велику кількість заходів, спрямованих саме на збереження здорового способу життя», – цитує Олександра Корнійчука прес-служба Рівненської ОДА.

Під час круглого столу начальник управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук розповів про основні напрямки діяльності Рівненського Центру громадського здоров’я: «Це та структура, яка концентруватиме увагу не на лікуванні хвороб, а на збереженні здоров’я. Центр працюватиме зі здоровим населенням та виконуватиме профілактичну функцію».

Серед основних завдань закладу – збереження здоров’я населення тампрофілактика захворювань, виявлення пріоритетних проблем в галузі, епіднагляд за хворобами, забезпечення готовності та планування на випадок надзвичайних подій.

Щороку 7 квітня ВООЗ відзначає Всесвітній День Здоров’я. Його мета – розповсюдження інформації про здоровий спосіб життя серед населення та промоція здоров’я як найбільшої суспільної цінності.

Нагадаємо, що на Рівненщині діє проект «Забезпечення прозорості та подолання корупції у системі громадського здоров’я Рівненської області», який реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за підтримки МБФ “Відродження”.